Series
Ratings
20- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5