Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0