Titles you rated
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 3.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The Familiar of ZeroRated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0- Ojamajo Doremi Na-i-shoRated ★ 3.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0