Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Goya's GhostsRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
MomoRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Under the SunRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0