Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 2.5
RinguRated ★ 1.0
ZombielandRated ★ 3.0
Ju-on: The CurseRated ★ 0.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 1.5
The ConjuringRated ★ 4.5