Titles you rated
Talentless NanaRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Challenger: The Final FlightRated ★ 4.0
D.B. Cooper: Where Are You?!Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.0
Aftershock: Everest and the Nepal EarthquakeRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Deadman WonderlandRated ★ 1.5
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 3.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
AnotherRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5