Titles you rated
Love, RosieRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Blue RuinRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5