Movies
Ratings
661
MonsterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
Cold FishRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Come and SeeRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 4.0
Henry: Portrait of a Serial KillerRated ★ 4.0