Series
Ratings
409- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
D.Gray-manRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 2.5
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.5