Movies
Ratings
1482
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CountRated ★ 1.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0