Movies
Ratings
341
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
JawsRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
TurboRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0