Series
Ratings
19
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5