Titles you rated
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0