Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 2.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
The Politician's HusbandRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
The Young PopeRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 5.0- Kitchen ConfidentialRated ★ 3.5
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
The Night ManagerRated ★ 4.0