Movies
Ratings
592
The Jungle BookRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0