Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0