Titles you rated
The Last EmperorRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5