Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Life ListRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Family AffairRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5