Movies
Ratings
808- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
- VirusRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Money MonsterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0