Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0