Movies
Ratings
1093
Happy Bus DayRated ★ 5.0
Communication & LiesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 2.0
SullyRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5