Titles you rated
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0