Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
The RingRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 2.5
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0