Series
Ratings
52
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Sick NoteRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
BondingRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 4.0
CounterpartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5