Titles you rated
Toradora!Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5