Titles you rated
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 0.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5