Movies
Ratings
22- The CureRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0