Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
Sin CityRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5