Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
xXx: State of the UnionRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.0