Movies
Ratings
366
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
StutzRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
- Saving a DragonflyRated ★ 4.0
Hard TruthsRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0