Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Next Door NeighborRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 1.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
CodaRated ★ 5.0- Bank of SeoulRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5