Titles you rated
TagRated ★ 2.5
HitmanRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 2.5