Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0