Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
NanaRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
BravenRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
TullyRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0