Series
Ratings
67
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The Return of IljimaeRated ★ 1.0
Melody of LoveRated ★ 2.0
MamaRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 1.5
Two MothersRated ★ 2.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Ruby RingRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.0
What's Up FoxRated ★ 2.5- Invisible ManRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 1.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0