Titles you rated
Happy TogetherRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Winter LightRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The SonRated ★ 2.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
BuoyancyRated ★ 3.0
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on ExistenceRated ★ 4.0