Series
Ratings
13
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 0.5
Years and YearsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 4.0