Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0