Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 4.0
John WickRated ★ 1.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5