Movies
Ratings
85
FarinelliRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5