Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5