Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5