Titles you rated
IRISRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5