Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0