Movies
Ratings
55
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0