Series
Ratings
74
Hur JunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5