Movies
Ratings
122
Parallel LifeRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Little Black DressRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.5
Little NicholasRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 1.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0