Series
Ratings
44
Pots of GoldRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Love RainRated ★ 1.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0