Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0