Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5